سردار دلها همیشه زنده است

یاد و خاطره سردار دلها همیشه در دلها زنده است و هر چقدر از شهادت این مرد بزرگ می گذرد حکمت الهی آن بیشتر نمایان می شود.

بیانیه روابط عمومی موسسه مبشران نور امید در آستانه سومین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضی‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْدیلاً (أحزاب/23)

با سلام و درود به آستان بلند و آسمانی اول فدایی دفاع از حریم ولایت و امامت، علم دار آزادگی و مقاومت، سرور عالم، حضرت زهرای اطهر (سلام الله علیها) و تقدیم سلام و ارادت به محضر مقدس امام عزت و شهادت حضرت سید الشهداء (صلوات الله علیه)، درود می فرستیم و زانوی ادب و اخلاص می ساییم در محضر یکی از برترین شاگردان مکتب خمینی کبیر (ره)، رفیق خوب امام مقاومت، سرباز ولایت، دوست و خدمتگزار مظلومین، دشمن قدار مستکبرین، دلدار و اسطوره ملت انقلابی ایران، مرد میدان های سخت و بزرگ، سردار دل ها، فرمانده رشید مجاهدین و مدافعین وطن و حرم، شهید عزیز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی

سه سال از آسمانی شدن سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی گذشت؛ سه سال که داغ آن از حساب روز و ماه فراتر رفته و وسعت ابدی پیدا کرده است. در چنین روزی سردار سرافراز امت اسلام، حاج قاسم سلیمانی به آرزوی دیرینه‌اش رسید و از وصال معشوقی که عمری میدان به میدان و سنگر به سنگر در طلبش روز و شب نداشت کامیاب شد و مدال پرافتخار شهادت را بر سینه آویخت

.نادان هایی که دست به این جنایت زدند در ذهن بیمار خود این توهم را داشتند که با ترور ناجوانمردانه شهید عزیز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، بازوی پرتوان مقاومت را قطع می کنند. غافل از این که باد می کارند و طوفان درو خواهند کرد. رستاخیز عظیم ملت های آزاده ی ایران و عراق در بدرقه پیکر پاک مرد میدان های نبرد، همه عالم را حیرت زده کرد، تا جایی که حتی دشمنان قسم خورده ملت آزاده ایران هم به عظمت این بدرقه اعتراف کردند و با دیدن خشم طوفانی و انقلابی ملت مقاوم ایران به سوراخ های خود خزیدند و با پیچارگی و ترس، انتظار انتقام سخت موعود را که خود می دانند وعده حق است می کشند.

هرچه از این شهادت بزرگ می گذرد، حکمت الهی آن بیشتر نمایان می شود. گذر زمان، نه تنها خشم انقلابی ملت ایران را سرد نکرد، بلکه آن را لحظه به لحظه شعله ورتر می کند. خون پر برکت سردار دل ها، همه ملت انقلابی ایران، با هر اندیشه و تفکری را به نحوی متحد نموده است که در آستانه سومین سالروز شهادت این مرد آسمانی، ملت ایران از کوچک و بزرگ و پیر و جوان بی قرار خونخواهی اوست. با شنیدن اسم او، دل های ملت می لرزد و اشک از چشمانشان سرازیر می شود. این خشم مقدس انقلابی علیه استکبار، هدیه ای الهی است که همه ملت آزاده ایران را حول محور عزت و مقاومت متحد کرده است. این اتحاد به اندازه ای مهم و عظیم است که امام مقاومت فرمود " اکنون در برابر برکات شهادت او و آنچه این شهادت برای کشور و منطقه ایجاد کرد، سر تعظیم فرود می آورم. عده ای می‌خواستند وانمود کنند که انقلاب اسلامی در ایران تمام شده است و البته عده ای هم سعی می کنند این اتفاق بیفتد، اما شهادت حاج قاسم و نسل حاج قاسم نشان داد که انقلاب زنده است و همه دیدند که چه قیامتی در تهران و دیگر شهرها به پا شد."

مستکبرین، صهیونیست ها، اذناب داخلی و خارجیشان، دشمنان و منافقین داخلی بدانند و مطمئن باشند؛ اگرچه سالار مقاومت را ناجوانمردانه به شهادت رساندند و البته این عارف بزرگ را که همیشه در حال معاشقه با مرگ زیبای خونین خود بود به آرزوی دیرینه خود رساندند، ولی به فرموده امام مقاومت که هر کلمه او وعده حق است، "  آمران و قاتلان سردار سلیمانی نیز باید انتقام پس دهند و این انتقام در هر زمانی که ممکن باشد، قطعی است" .

بدون تردید خون به ناحق ریخته شده و پاک شهید گرانقدر حاج قاسم سلیمانی، گریبان غاصبان صهیونیست و اربابان تروریست آنها را خواهد گرفت و هرگز از دست مجاهدان خستگی‌ناپذیر جبهه مقاومت، آسوده و راحت نخواهند بود. وَ لا یَحْسَبَنَّ الَّذینَ کَفَرُوا سَبَقُوا إِنَّهُمْ لا یُعْجِزُونَ (انفال/۵۹).

 

در آستانه سالروز شهادت سردار دل ها، خادمین شهدا در ستاد راهیان نور شهید صیادشیرازی وشهید حسن باقری با استعانت از روح بلند سرباز ولایت، شهید عزیز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی با ملت شریف ایران عهد می بندد حول محور ولایت، عزت و اقتدار برای اعتلای ایران اسلامی عزیز و تمدن سازی در گام دوم انقلاب، با حضوری آگاهانه و حماسه ساز، آینده ای درخشان را برای ایران اسلامی رقم زده و سایه سار امن و آرام تمدن اسلامی را در عالم بگستراند. ان شاء الله

در پایان این بیانیه آماده است : اعضای موسسه مبشران نور امید با گرامی‌داشت«دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت» و نیز گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و همچنین سالگرد رحلت علامه مصباح یزدی از مردم بصیر می‌خواهند با الگو قراردادن این دو شخصیت کم نظیر مسیر علم، ایمان، بصیرت و حضور در عرصه‌ی مجاهدانه را جهت خنثی سازی توطئه‌های استکبار جهانی تقویت نموده و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مد ظله العالی و رسیدن به تمدن نوین اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نورزند و دشمنان بدانند، ملتی که شهادت دارد، هرگز اسارت ندارد و راه روشن شهدا توسط جوانان برومند ایران اسلامی پرقدرت ادامه خواهد داشت.

 

اشتراک گذاری: