بازدید از یادمانها و مقرهای اسکان زائرین راهیان 1401

سفری دو روزه ریاست محترم موسسه مبشران نور امید از مقرهای اسکان زائرین راهیان نور 1401 در یادمانهای ستاد شهید علی صیاد شیرازی و شهید حسن باقری در استان خوزستان بازدید کرد.

بازدید از مقرهای اسکان زائرین راهیان نور در خوزستان

 

به گزارش روابط عمومی موسسه مبشران نور امید، در سفری دو روزه از مقرهای اسکان زائرین راهیان نور ستادهای شهید علی صیاد شیرازی و شهید حسن باقری در استان خوزستان بازدید شد.

در این سفر که توسط هیئتی متشکل از مدیریت موسسه ، معاونت پشتیبانی و مسئول مقر میشداغ انجام شد از تییپ392زرهی ارتش جمهوری اسلامی ایران و پادگان میشداغ در دشت آزادگان با حضور فرمانده محترم تیپ جناب امیر امجدیان بازدید صورت گرفت.

در ادامه نیز حجت الاسلام هاشمی و هیئت همراه در پادگان دژ خرمشهر با فرمانده محترم پادگان جناب سرهنگ خردمند جلسه ای داشتند و بعد از آن از محیط پادگان و محل های اسکان بازدید نمودند و تصممیات لازم جهت رفاه زائرین شهدا اتخاذ شد. از جمله این تصمیمات می توان به احداث سوله جدید جهت اسکان اشاره نمود.

همچنین از اردوگاه حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) نهرخین و مقر پشتیبانی بازدید صورت گرفت.

در پایان با حضور در شهر اهواز با فرمانده محترم قرارگاه جنوب جناب امیر بیدادی جلسه ای برگزار شد و گزارش این بازدیدها خدمت فرمانده قرارگاه ارائه شد و هماهنگی های لازم جهت چگونگی اعمال بهترین تغییرات برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور انجام شد.

 

گزارش تصویری : 

 

اشتراک گذاری: